Depolama Çözümleri TurTECH Depolama Çözümleri

NAS Sunucular

Network Attached Storagediye açılan, Türkçe olarak ağ erişimi olan depolama diye çevirebileceğimiz NAS sunucular, ofis içerisinde ortak paylaşım yapılan, yüksek kapasiteli sunuculardır.

Böylece bilgisayarların ihtiyaç duyduğu bilgileri, her bilgisayarda tek tek saklamak yerine, ortak NAS sunucunuzda bilgileri taşıyabilirsiniz. Ayrıca şifreleme yöntemleriyle önemli bilgilerinizi ağ üzerindeki diskinizde de saklayabilirsiniz. Son zamanlarda artan depolama ihtiyacına, TurTech ile istenilen her türde çözüm bulmak artık çok kolay.

Bir sistemi hızlandırmanın en kolay yöntemi ise mevcut sistemdeki diskleri hızlandırmadır. Sistemi çalıştıran diskleri, SSD ile değiştirdiğinizde pek çok bileşen güncellemesinden çok daha fazla performans artışı sağlayacaksınız. TurTech, SSD güncellemesinde de müşterilerine her türlü desteği sunmakta.

Sadece tümleşik sistemler değil, mevcut sistemlerinizi geliştirmek adına OEM disk çözümleri de satıyoruz. Western Digital ve Seagate başta olmak üzere pek çok markanın hard disk modellerini mevcut sisteminize entegre edebiliyoruz.

Eğer çok yoğun bir depolama çözümüne ihtiyacınız varsa, çalıştığımız profesyonel ekiplerle beraber ihtiyaçlarınızı tespit edip, gereken müdahalelerle sizlere en doğru yolu sunuyoruz.

Scroll to Top