Teknolojinin Türkiye'deki Yeni Adı

TurTECH

Şirket Profili TurTECH Şirket Profili

IT dünyasında firmaların karşısında çok güçlü tedarikçiler mevcuttur. Bu tedarikçiler konularına ve rakip ürün/hizmetlerine oldukça hakim oldukları için firmaları çok çabuk etkileyip fikirlerini değiştirebiliyorlar.

Hiçbir zaman tedarikçiler kadar ürüne / hizmete hakim olamayacağımız için bizlerin avantaj/dezavantajları algılaması çok kolay olmayacaktır. Bizlere sürekli diğer ürün/hizmetlerden üstün oldukları yönleri anlatacaklar ve karşılaştırmamızı isteyecekler. Zaten bunu yapabiliyor olsaydık direk ürünü / hizmeti alırdık. Eğer ne istediğinizi bilmiyorsanız kendinizi savunmasız olarak bir arenada bulabilir ve bir aslana çok kolay yem olabilirsiniz. Dünya ve Türkiye’de firmalara IT sistemleri hakkında ürün /hizmet /tedarikçi bağımsız hizmet veren hemen hemen hiçbir kuruluş ve firma mevcut değil. Bu konuda bizim en temel görevimiz IT departmanı olan tüm firmalara yukarıdaki çerçeveler, konular hakkında yardımcı olmak ve karar ortağı olmaktır. Batık projelerdeki en büyük özelliklerden birisi de buzdağının altının görülememesidir. Bizim hedefimiz, sizleri batık projelerden korumak ve buzdağının altını göstermektir. IT dünyasında yaklaşık 20 yıllık bir deneyim ve tecrübe ile bu konularda meslektaşlarımıza ve firmalara elimizi uzatmak, yardımcı olmak amacıyla yola çıkmış bulunuyoruz.

TurTECH her marka bilgisayar ve bilgisayar donanımının ithalatı, ihracatı ve dâhili ticaretini, tüm bilgisayar ve yan donanımları birimleri mikrofilm faksim ile bunlar gibi tüm bilişim sistemleri, endüstriyel büro otomasyon, tüm yazılım ve donanım faaliyetleri servis büro hizmetleri vermek, internet üzerinden her türlü bilgi, ses ve görüntü hizmeti vermek, web sitesi hazırlamak, hazırlatmak ve internet servis sağlayıcılığı yapmak temel amacıyla Ocak 2005’te kurulmuştur. TurTech, kendi iş süreçlerini oluşturarak yapılanmaya başlamış ve ilgilendiği konularda alt yapı çalışmalarını hızlandırmıştır ve artık siz değerli müşterilerimize tam anlamıyla hizmet verecek noktaya gelmiştir. Kendi içerimizde ve dışarıdan temin ettiğimiz profesyonel iş ortaklarımızla beraber, bireysel ve kurumsal pek çok üst seviye projeleri hayata geçiriyoruz.


Şirket Bilgileri


Scroll to Top